Sağlık Tesisleri Gıdalarının Yüksek Kalitesi

 

Bu yazıda, İngiltere’deki bazı tıbbi tesislerde sunulan gıdalardaki en yüksek kaliteyi veya bunun eksikliğini tartışıyorum. Nanım aslında yakın zamanda sağlık tesislerinde ve evime deli olan bir şekilde öldü. Tanınmış sağlık tesisi böceklerinden biri tarafından vuruldu ve aşırı derecede zayıfladı. Dayanıklılığını artırmaya kesinlikle yardımcı olacak bazı saygın yiyeceklere ihtiyacı vardı. Aldığı şey genellikle o kadar yetersiz ve tatsızdı ki tüketmenin zor olduğunu keşfetti.

hasta yatağı kiralama

Ailenin farklı üyeleri tarafından fazladan tüketilmesi için birçok girişimde bulunulmasına rağmen, buna tahammül edemedi ve yemeğin tadı olmadığını ve iğrenç olduğunu söyleyip durdu. Neyin verildiğini gördüğümde bunun özellikle cazip olmadığını itiraf etmeliyim.

Birleşik Krallık’ta, dünya çapındaki birçok ülkeyle karşılaştırdığınızda, sağlık merkezlerimizin kriterinde çok şanslıyız. Ülkemiz gerçekten zengin ancak bu paranın büyük bir kısmı belirli projelerde kaybediliyor. Kesinlikle tıbbi tesislerimizdeki bireyler, tüketmeyi dört gözle bekleyebilecekleri çok daha yüksek bir gıda standardına sahiptir.

Yakın zamanda Jamie Oliver’ın Birleşik Krallık’taki kurumlarda gıda kriterini nasıl artırmaya çalıştığına dair bir program izledim. Bu çok ödüllendirici bir görev ve ayrıca iki gencin babası olarak, birçok kolejde sunulan kantin yemeklerinin kazınacak bir şey olmadığının fazlasıyla farkındayım. Kendi çocuklarımın katıldığı kurumlarda, anneler ve babalar bu yemekleri ödeme alternatifine sahipler ya da yavrularına reçel dolu bir öğle yemeği hazırlayabilirler. İçli öğle yemeği alternatifini seçiyoruz.

Hastanelerde böyle bir seçenek yoktur. Büyükannem için biraz yemek pişirebilmeyi kesinlikle çok isterdim, bunu gördüğümde ona götürebilirdim. Ben kesinlikle aynı şekilde bazı temizlik malzemelerini almış olurdum, çünkü bölge bir miktar boya ek olarak şefkatli bir özenle yapılmış olabilirdi.

Jamie Oliver’a bir mesaj, harika bir iş yapıyorsunuz ama lütfen ilginizi bir sonraki hastanelere çevirebilir misiniz?

Tony Blair’e bir mesaj, Irak’taki askerlerimizi öldürmek için para harcamayı bırak ve kendi askerlerine bakmaya başla!

Son günlerini yatırdığı sağlık merkezinde gıda standardı daha iyi olsaydı, annemin kesinlikle dayanacağını söylemeye çalışmıyorum. Söylemeye çalıştığım şey, orada her zaman harcama yapmam gerekmeden önce büyük bir şekilde artmasını umduğumdur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *